Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 18:00
AC114
Zruč n.S. - Č.Budějovice
28 : 24
21.2. 18:00
AC075
Zruč n.S. - Milevsko
34 : 19
2.liga muži SVČ
1.3. 17:00
AD082
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
22 : 23
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 16:00
AK075
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
31 : 29
15.2. 17:00
AK067
Chrudim - Náchod
16 : 38
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Žákovská liga starších žaček
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 13:50
AP188
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
22.3. 12:10
AP186
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
22.3. 10:30
AP184
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2.liga ženy Č
26.10. 16:00
AS029
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
26.10. 10:00
AS025
Astra - Loko Cheb
25 : 17
2.liga ženy M-A
1.3. 15:00
ATA017
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
27 : 34
2.liga ženy M jih
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
26.10. 14:00
AUA014
Astra Praha - SVŠ Plzeň
11 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
5.10. 15:00
AVC007
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
Jihomoravská liga mužů
23.5. 17:00
LA073
H.Brod - Bystřice n.P.
32 : 17
25.4. 17:00
LA123
D. Cerekev - SHC Maloměřice B
29 : 21
Moravská liga
25.4. 13:00
OB089
Sokol Nové Veselí B - Žeravice
32 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.kolo - Jaro - výsledky
video
online
Ž. Brod - Náchod "B"
16 : 26
video
online
Česká Lípa - Turnov
28 : 18
video
online
Náchod "C" - Jičín "C"
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
8
1
1
275 : 208
17
2
Jičín "C"
10
7
1
2
273 : 227
15
3
Ž. Brod
10
5
0
5
229 : 252
10
4
Česká Lípa
10
5
0
5
216 : 225
10
5
Náchod "C"
10
3
0
7
252 : 243
6
6
Turnov
10
1
0
9
209 : 299
2
Tabulka střelců
Jan Möller
TJ Turnov
78
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
66
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
52
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Möller
TJ Turnov
19
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
16
David Kořínek
HBC Jičín "C"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
14
Jan Makal
ŽBS Železný Brod
14
Petr Kulich
TJ Turnov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.