Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Břetislav Jurečka
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE121
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
26 : 31
29.3. 18:00
AE104
Juliánov - Brno B
35 : 34
28.3. 11:00
AE108
Bohunice B - Hustopeče
21 : 29
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
15.2. 15:00
AE069
Bohunice B - Juliánov
17 : 21
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
4.10. 19:00
AE016
Brno B - Bohunice B
42 : 31
27.9. 17:00
AE011
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
31 : 25
1.liga starší dorostenci
4.10. 14:30
AG016
Handball KP Brno - Ostrava
25 : 30
2.liga starší dorostenci M
23.11. 15:00
AI051
Sokol Telnice - Vsetín
38 : 26
15.11. 15:00
AI045
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
42 : 17
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 15:00
AL121
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 43
19.4. 14:30
AL115
KP Brno - Litovel
27 : 37
29.3. 16:00
AL104
Sokol Juliánov - KP Brno
29 : 27
15.11. 13:00
AL045
HK Ivančice - Třinec
43 : 25
4.10. 12:30
AL016
KP Brno - Ostrava
31 : 34
27.9. 15:00
AL011
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
34 : 30
Český pohár žen
3.9. 20:00
AN001
HK Ivančice - HK Hodonín
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
11.4. 16:30
AO249
V. Bystřice - Liberec A
30 : 30
11.4. 15:35
AO248
Talent A - Zlín A
34 : 7
11.4. 13:45
AO246
Liberec A - Talent A
27 : 30
11.4. 12:40
AO245
V. Bystřice - Zlín A
26 : 15
11.4. 10:50
AO243
Zlín A - Liberec A
35 : 26
11.4. 09:00
AO241
Liberec A - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
21.3. 16:40
AO190
Dukla Praha - Litovel
38 : 10
21.3. 14:55
AO188
Zlín A - Dukla Praha
18 : 25
21.3. 13:05
AO186
Telnice - Zlín A
15 : 22
21.3. 11:15
AO184
Litovel - Zlín A
18 : 29
Žákovská liga starších žaček
12.4. 16:00
AP229
Otrokovice - Ivančice
13 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.