Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
19.10. 12:00
AJ025
HK Lovosice - Jičín
28 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
8.3. 14:00
AK086
S.Vršovice - Loko Louny
19 : 34
7.3. 13:00
AK085
TJ Sokol Bělá p.B. - Chrudim
33 : 18
1.3. 14:30
AK083
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
41 : 21
14.2. 14:30
AK072
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 22
6.12. 13:00
AK061
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Chrudim
26 : 14
20.9. 16:00
AK005
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 21
Český pohár mužů
14.9. 14:30
AM039
Ml. Boleslav - Liberec
19 : 18
30.8. 18:00
AM004
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 28
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:00
AO029
Jičín - Talent A
14 : 23
18.1. 15:00
AO027
Loko Louny - Jičín
9 : 25
18.1. 13:00
AO025
Jičín - Pardubice
29 : 18
18.1. 11:00
AO023
Pardubice - Talent A
10 : 28
18.1. 09:00
AO021
Talent A - Loko Louny
26 : 22
Žákovská liga starších žaček
8.2. 17:00
AP080
Ivančice - S.Vršovice
29 : 15
8.2. 16:00
AP079
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
8.2. 13:00
AP076
ZŠ Holečkova - Veselí n.M.
12 : 19
8.2. 12:00
AP075
Žeravice - Ivančice
19 : 24
8.2. 09:00
AP072
Veselí n.M. - Žeravice
27 : 13
2.liga ženy Č
10.5. 18:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
26 : 35
29.3. 13:30
AS097
Milevsko - Loko Cheb
26 : 27
8.3. 18:00
AS086
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 25
7.3. 15:00
AS085
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
14.2. 16:15
AS072
S.Vršovice B - Strakonice
22 : 28
22.11. 16:30
AS053
Milevsko - Turnov
20 : 26
18.10. 17:30
AS020
Milevsko - S.Vršovice B
25 : 20
1.liga starší dorostenky
24.5. 15:30
AU055
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
2.liga starší dorostenky Č
10.5. 16:00
AUE046
Astra Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav
19 : 18
19.4. 16:45
AUE047
Kobylisy - S.Vršovice
26 : 25
15.2. 17:30
AUE001
Kobylisy - Házená J.Hradec
23 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.