Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.3. 18:00
AC095
Třeboň - S.Vršovice
32 : 21
9.11. 16:30
AC039
Sokol Kobylisy - Sezimovo Ústí
22 : 25
5.10. 17:00
AC014
Chodov B - Bohemians
29 : 27
21.9. 10:45
AC002
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
18 : 18
2.liga muži SVČ
1.3. 17:30
AD080
Praha 4 - HK Lovosice B
34 : 28
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
5.12. 19:00
AG064
Talent Plzeň - HK Lovosice
27 : 29
22.11. 14:00
AG052
Dukla - Karviná
29 : 22
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 14:15
AH126
ČZ HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
14.3. 16:00
AH095
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
25 : 31
5.10. 13:00
AH014
Chodov - Náchod
24 : 24
1.liga mladší dorostenci
7.3. 12:00
AJ085
Dukla - Jičín
43 : 19
5.12. 17:00
AJ064
Talent Plzeň - HK Lovosice
23 : 24
22.11. 12:00
AJ052
Dukla - Karviná
30 : 22
Žákovská liga starších žáků
22.3. 14:00
AO177
Strakonice - Kutná Hora
22 : 21
22.3. 13:00
AO176
V. Bystřice - STM Olomouc
21 : 20
22.3. 11:00
AO174
Strakonice - STM Olomouc
20 : 20
22.3. 10:00
AO173
Loko Louny - V. Bystřice
29 : 24
22.3. 08:00
AO171
V. Bystřice - Strakonice
17 : 16
8.2. 17:00
AO080
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
8.2. 15:00
AO078
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
8.2. 14:00
AO077
Loko Louny - Sokol Nové Veselí A
17 : 19
8.2. 11:00
AO074
Loko Louny - Zlín A
23 : 24
8.2. 10:00
AO073
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
18.1. 15:20
AO049
TJ Sokol Centrum Haná - Strakonice
24 : 18
18.1. 13:30
AO047
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
18.1. 11:40
AO045
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
18.1. 09:50
AO043
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
18.1. 08:00
AO041
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
Žákovská liga starších žaček
11.4. 18:00
AP240
Poruba - Bohunice
11 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.