Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 11:00
AE122
Bohunice B - Ivančice
29 : 31
2.liga starší dorostenci Č
22.11. 15:00
AH053
D. Cerekev - Náchod
30 : 33
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
15.2. 10:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
25 : 27
30.11. 12:30
AI060
Přerov - Sokol II.Prostějov
18 : 25
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:30
AJ129
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
Žákovská liga starších žáků
21.3. 16:40
AO190
Dukla Praha - Litovel
38 : 10
21.3. 14:55
AO188
Zlín A - Dukla Praha
18 : 25
21.3. 13:05
AO186
Telnice - Zlín A
15 : 22
21.3. 11:15
AO184
Litovel - Zlín A
18 : 29
21.3. 09:25
AO182
Zlín A - Pardubice
29 : 13
21.3. 08:30
AO181
Telnice - Litovel
20 : 13
Žákovská liga starších žaček
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 15:00
AP048
J.Hradec - DHC Plzeň A
11 : 26
18.1. 13:00
AP046
Veselí n.M. - J.Hradec
21 : 12
18.1. 12:00
AP045
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
15 : 21
18.1. 10:00
AP043
DHC Plzeň A - Veselí n.M.
17 : 21
18.1. 09:00
AP042
J.Hradec - DHK Pardubice A
24 : 16
2.liga ženy M-A
7.3. 17:00
ATA021
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 25
2.liga starší dorostenky M
8.2. 14:00
AUF008
H.Brod - Poruba
28 : 29
2.liga mladší dorostenky M
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
Jihomoravská liga mužů
7.5. 20:00
LA102
SK Kuřim B - Hostěrádky
29 : 18
26.4. 11:00
LA124
Hostěrádky - Nové Bránice
17 : 25
27.9. 17:00
LA009
D. Cerekev - Tišnov
22 : 26
21.9. 17:00
LA005
Tišnov - Nové Bránice
28 : 21
21.9. 11:00
LA003
Hostěrádky - Třešť
33 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
17.5. 17:00
LF070
SK Kuřim - Hustopeče
32 : 18
6.5. 18:15
LF129
SK Kuřim - Nové Bránice
32 : 21
22.3. 13:30
LF099
Telnice - Újezd u Brna
37 : 11
8.11. 10:30
LF038
KP Brno - Juliánov
28 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.