Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Filip Lorenc
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
196
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
7 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
3 branek
02.05. [AO293]
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
4 branek
02.05. [AO291]
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
3 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
4 branek
12.04. [AO227]
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
5 branek
12.04. [AO224]
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
3 branek
12.04. [AO221]
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
5 branek
21.03. [AO169]
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
2 branek
21.03. [AO167]
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
2 branek
21.03. [AO165]
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
4 branek
21.03. [AO162]
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
5 branek
28.02. [AO140]
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
3 branek
28.02. [AO138]
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
2 branek
28.02. [AO135]
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
1 branek
28.02. [AO133]
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
4 branek
08.02. [AO060]
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
3 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
5 branek
08.02. [AO054]
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
3 branek
08.02. [AO051]
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
2 branek
18.01. [AO048]
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
4 branek
18.01. [AO045]
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
4 branek
18.01. [AO043]
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
4 branek
ZL starší žáci
12.06. [ZC075]
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
3 branek
07.06. [ZC079]
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
7 branek
03.06. [ZC082]
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
4 branek
17.05. [ZC070]
Napajedla - Uherské Hradiště
20 : 24
9 branek
09.05. [ZC068]
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
7 branek
25.04. [ZC060]
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
1 branek
Další
Předchozí kola
10.kolo - Jaro - výsledky
video
online
Ž. Brod - Náchod "B"
16 : 26
video
online
Česká Lípa - Turnov
28 : 18
video
online
Náchod "C" - Jičín "C"
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
8
1
1
275 : 208
17
2
Jičín "C"
10
7
1
2
273 : 227
15
3
Ž. Brod
10
5
0
5
229 : 252
10
4
Česká Lípa
10
5
0
5
216 : 225
10
5
Náchod "C"
10
3
0
7
252 : 243
6
6
Turnov
10
1
0
9
209 : 299
2
Tabulka střelců
Jan Möller
TJ Turnov
78
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
66
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
52
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Möller
TJ Turnov
19
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
16
David Kořínek
HBC Jičín "C"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
14
Jan Makal
ŽBS Železný Brod
14
Petr Kulich
TJ Turnov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.